مثل همیشه صبح شد و توی اون فضای کوچیک بوی عشق غوغا می‏کرد . مثل هر روز ،بدنش رو از بالا به پائین برانداز می‏کرد و اون رو توی آغوش خودش مثل عروسی که لم داده باشه اون گوشه‏ی گودی توی سینه‏اش تجسم می‏کرد . نگاه هرزه آدمهای که به پستی و بلندی های بدن لوندش نگاه می‏کردند ، آزارش می‏داد و از اینکه نمی‏تونست کاری بکنه بیشتر عذاب می‏کشید . آخه مثل هر روز با اون دختر هیچ نسبتی نداشت .

این که همیشه از خجالت نمی‏تونست حتی کوچیک ترین قسمتی از بدنش رو لمس کنه و فقط از دور نظاره‏گر بود دیونه‏اش می‏کرد . رنگ موهای طلائی دختر خستگی روز رو از تنش می برد و یادش می رفت که سخت ترین کار دنیا رو داره انجام می ده بدون اینکه هیچ پولی بگیره و آینده ای داشته باشه . آینده رو همیشه بین افرادی که مثل هر روز با تنه از کنار هم رد می شدند و نیم نگاهی بهش می انداختند هم نمی تونست ببینه .

با این که تمام روز رو بالای شهر ،بین خانمهای کاکل دار زندگی می کرد، صبح به صبح قبل از هر چیز جذب چشمهای اون می شد و هر کس اون رو می دید ، می فهمید که انگار سالهاست عاشق اونه .

ولی اون روز صبح تصمیم خودش رو گرفته بود . این بار می خواست حرفش رو بزنه . این بار می خواست پا پیش بزاره ، بره جلو و زانو بزنه و تمام دلتنگیهاش رو بگه.می‏خواست بگه که عاشق شده .می‏خواست بگه که دلش همیشه از تو آویزونه وقتی اون برای مدتها خیره می‏شه و هیچی نمیگه  .

سعی کرد تکونی به خودش بده ، ولی تا اومد بجنبه صدای شکستن پایین ویترین اومد و خودش رو که از کف میخ شده بود با تمام لباسها و مانکن های دیگر هوار کرد روی دختر .

صبح دیگه از اون خبری نبود . انگار خودش هم اونجا نبود و به جرم فرسودگی انداخته بودنش توی انبار، قاطی یه مشت مانکن کاکل‏دار که دیگه به هیچ دردی نمی خوردند.

 

Amethystium – Enchantment   دانلود

The Ting Tings – Shut Up And Let Me Go   دانلود

…………………………………………………………………………………..

 

پ ن اول )

گاهی اوقات خیلی لذت دارد ،وقتی زمان بین خلق ونوشتن یک پست

با زمانی که در وبلاگ حک می‏شود کمتر از پانزده دقیقه باشد .

و البته اگر نویسنده  قبلا آنرا در ذهن خود ترسیم نکرده باشد

و این امر بدون شک دروغ شاخ داری تلقی خواهد شد .

پ ن دوم )

صحبت از گوش لیبرال شد . فکر می کنم تنوع در آهنگهای وبلاگ

کمی به گوش شما کمک کند ،می دانم گاهی اوقات راک -بلوز شما

 را آزار می دهد . تغییر فعلی چشم گیر است .

پ ن سوم )

کماکان هستیم .

 هر چند بدون اصلاح و ویرایش متون .

 

Advertisements